Kaliteli Web Tasarim

Doğru Web Tasarımı

Doğru web tasarım olarak İstanbul ofisimizde İstanbul Zeytinburnu başta olmak üzere kaliteli web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web programlama ve seo çalışması hizmetleri de sunmaktayız.

Özel Web Tasarımı Nedir?

Kaliteli Web Tasarımı standartların üzerinde, sizler için en iyi özellikleri sunduğumuz hizmettir. Bir web sitesi üretirken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice araştırılması ve amaca uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir konudur. Doğru Web Tasarımı, domainiyle, hostingiyle, web programıyla bir bütün olmalı ve sunulacak hizmete göre belirlenmelidir. Örnek olarak alan adı seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok yüksek seo fiyatları çıkacaktır. Web programın seo uyumlu olmaması halinde siteniz olduğu yerde sayacak ve arama motorları tarafından görülemeyecektir.

Doğru Web Tasarım İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaliteli Web Tasarımı için yukarıda yazdığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( pc, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo uygulamasının olmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm modern tarayıcılara uyumlu olmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunun dışında devamlı kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST