Notebook tamir ve bakimi

Çağımızda kaliteli Bilgisayar tamir ve bakımı hizmeti alabileceğimiz firmalar oldukça az, bu eksikliği farkettik ve doğru Bilgisayar onarım ve bakım için doğru bilişim (Şafak Saraçoğlu) bünyesinde bu hizmeti sunmaya karar verdik.

Laptop tamir ve bakımı konusunda profesyonel hizmet

Bilgisayar onarım ve bakımı konusunda tecrübeli uzman ekibimizle her türlü bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Laptop onarımı ve bakımı, Notebook onarımı ve bakımı, Bilgisayar onarımı ve bakımı, Lcd onarımı, Ekran onarımı ve değiştirilmesi, Laptop kasası tamiri, Laptop anakart tamiri, ramlerin değiştirilmesi, soketlerin değiştirilmesi, ses kartı tamiri, ekran kartı tamiri, termal macunların değiştirilmesi, chipsetlerin değiştirilmesi, bilgisayar içi temizliği ve bilgisayar, notebook, laptop ile ilgili tüm arızaları belirleyip onarıyoruz.

Her türlü kurumsal notebook bakımı, açılma sorunlarına, kapanma sorunlarına, yavaşlama sorunlarına çözümler sunuyoruz. Ayrıca driverların yüklenmesi ve güncellenmesi, antivirüs yüklenmesi, bilgisayar hızlandırılması gibi konularda çözümlerimiz mevcut.

Laptop tamirinde 3 ay hizmet garantisi

Tamirini yaptığımız laptop 3 ay hizmet garantisi altındadır. 3 ay içinde aynı arızadan getirilirse ücretsiz onarım yapıyoruz.

Onarım ve Bakım İletişim Bilgileri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@onarimvebakim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL

Etiketler: bilgisayar tamiri, bilgisayar onarımı, laptop tamiri, laptop onarımı, notebook tamiri, notebook onarımı, laptop servisi, notebook servisi, bilgisayar servisi, doğru laptop onarım, kaliteli laptop onarım