Dogru web yazilim

Merhaba biz istanbul web tasarım firması doğru web tasarım olarak;

Wordpress teması, opencart teması ve kendi ürettiğimiz php web yazılım sayesinde talep ettiğiniz her türlü siteyi kurabiliriz. Ayrıca hazır bulunan wordpress emlak teması ve wordpress teknoloji teması sayesinde emlak web sitelerinizi ve teknoloji web sitelerinizi çabucak kurup teslim edebiliyoruz. Tam Seo uyumlu web tasarımlarımız sizi yandex ilk sayfaya çıkartması muhtemeldir.

Hazırda bulunan opencart giyim teması ve opencart teknoloji teması sayesinde giyim web sitelerinizi ve teknoloji web sayfalarınızı çabucak yükleyebiliyoruz. İstediğiniz özel web tasarım, css web tasarım veya psd web tasarım varsa bu opencart web tasarım projesini hayata geçirebiliriz.

Kaliteli web tasarımı fiyatları, web yazılımı fiyatı ve seo fiyatı için firmamızdan web tasarımı fiyat teklifi, web yazılım fiyat teklifi veya seo çalışması fiyat teklifi almanızı tavsiye ederim.

Makul fiyatlı web tasarım yaptırmak, Uygun fiyatlı web yazılımı yaptırmak ve Uygun fiyata seo çalışması yaptırmak için diğer memnun referanslarımız gibi sizde bizi tercih edin.

Kurumsal seo çalışmaları konusunda firmamızı tercih ederseniz sorun yaşamazsınız. Seo hizmeti siparişi alan firmaların bir çoğu google arama motorunda seo çalışmaları nasıl yapılır kelimesini ararken doğru bilişim size bu hizmeti profesyonel olarak sunabilir.

Uzman olduğumuz konular;

CSS, CSS3, HTML, HTML5, BOOTSTRAP, JAVASCRIPT, JQUERY, PHP, CODEIGNITER

Yapabileceğimiz siteler;

Forum siteleri, Blog siteleri, Kurumsal siteler, Emlak siteleri, E-ticaret siteleri, Yorum siteleri, Sosyal ağ, Arama motoru, Rehber siteleri, Araç kiralama siteleri, Okul siteler, Dernek siteleri, Köy siteleri, Bilişim siteleri, Teknoloji siteleri, İmza siteleri, Şikayet siteleri, Canlı destek sistemleri, İçerik yönetim sistemleri, Kayıt tutma siteleri, Haber botları, İçerik botları, Wordpress eklentileri, Opencart eklentileri, Takip sistemleri, Barkodlu geçiş sistemleri, Barkodlu yemek dağıtım siteleri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL