web tasarim ucreti Hatay

 Web tasarım fiyatı il'den il'e hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu paylaşımda sizlere Hatay web tasarım ücretlerinden örnekler verecağim.

Türkiye'nin hemen hemen her il'inde bir web hizmet şirketine ulaşmak mümkün olmasına rağmen firmalar arama motorları aracılığı ile Hatay ve Hatay dışındaki şehirlerden en fazla web dizayn fiyatları Hatay kelimesini aratıyorlar. Firmaların tercihlerini Hatay firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Hatay tasarım firmalarının daha fazla referansa sahip olması.

Her işletme hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük şirketlere hizmet sunmuş olmasını ister. Bir ajans ne kadar kaliteli referansa sahip ise bu işinde o kadar tecrübeli olduğu anlamını taşır.

Web tasarım ücreti Hatay

Hatay web tasarım ücretleri web tasarım işlerinin oldukça fazla olan bir iş olmasından ötürü birçok il'e göre daha uygun fiyatlıdır.

Hatay web tasarım ücretleri ne kadardır?

Hatay web tasarım fiyatları firmaya göre farklılık göstermekle birlikte ortalama ücretler şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki ücretler sıfırdan hazırlanacak özel web tasarımlar için verilmiştir. Ajansımızın fiyat politikası olup, ortalama değerleri içerir.

özel web tasarımları yukarıdaki gibi ücretlendirilirken, hazır web tasarımları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayarak 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital ürünler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Hatay, web site tasarımı Hatay, Hatay web hizmetleri, Hatay web paketleri, Hatay web hizmetleri